engin_mutlu

Kurumsal

Hakkımızda:

Şirketimiz 1 Kasım 1983 yılında Arslan Uzun tarafından 19 yaşında iken kurulmuştur.

2013 yılında kamu gözetim kurulu bağımsız denetçi belgesi alınmıştır. Bugüne bugün Türkiye sıralamasında 140.000 serbest muhasebeci mali müşavir ve 5.000 yeminli mali müşavir arasında ilk 50 ye giren bir şirketiz.

34 kişilik uzman kadromuzla 3568 sayılı kanun çerçevesinde şirket denetimi ve her türlü kdv iadeleri konusunda faaliyet gösteriyoruz.              


Meslek ilkelerine bağlı güvenilir, dürüst ve müşteri taleplerine duyarlı gelişen ,teknolojiyi iyi kullanarak müşterilerimize yüksek kalite ve standartlarda rehberlik yapmak, hızlı ve doğru bilgi akışı ile onları yönlendirmek şeffaflık ilkesi uygun ,takım ruhu ile devamlı öğrenen ve öğreten kadromuzla başarılı olmak.

Hizmetlerimiz

 

Yerli ve yabancı birçok sektörde faaliyet gösteren firmaya, fizibilite çalışmalarından, yeni şirket kuruluşlarına,KDV iadeleri, Denetim, Tasfiye işlemlerine kadar benzer daha birçok konuda hizmet sunmakta ve çözüm ortağı olarak faaliyet göstermekteyiz.

Mükellefin ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde analiz eder ve yararlanabilecekleri hizmetleri sunar.

Mükellefine sistemli bir şekilde hizmet sunabilmek için belli bir plan dahilinde hareket eder ve hizmet süreci içerisinde meydana gelebilecek müşteri talep değişikliklerine en kısa sürede adapte olabilme esnekliği gösterir.

Hizmet sürecinde mükellefleri ile sürekli iletişim halinde olan yeminli mali müşavirlik büromuz, tüm aşamalarda mükellefini eksiksiz bir şekilde bilgilendirir ve sürecin en iyi şekilde sonuçlandırılabilmesi için danışmanlık verir

Hızlı bir iletişim anlayışına sahip olan büromuz mali mevzuattaki ve firmaların faaliyet konularındaki gelişmeleri günü gününe firmalara ulaştırarak tedbir alabilmelerini ve faaliyetlerini yönlendirebilmelerini sağlar.

Mükellefinin mali mevzuat konusundaki sorularını yanıtlamaya yönelik kapsamlı çalışmalar gerçekleştirerek danışmanlık hizmeti verir.

Vizyon:

Türkiyede ve uluslararası alanlarda en iyi denetim hizmetleri sunabilmek.Kalite ve güvene dayalı hizmette en zirve noktada yer almak.Tecrübeli ve uzman ekinimizle gerek zengin içerik gerek çözüm odaklı olmak açısından akla ilk gelen marka olmak.

Misyon:

Kurumsal,güvenilir,çözüm odaklı ve tam anlamıyla profesyonel olarak sundugumuz hizmetle ülke değerlerimizi,yasal ve etik kurallarımızı,güçlü ve sürekli hizmet anlayasımızı ve en önemlisi sürekli gelişmeye odaklı yapımızla en iyi hizmeti sunarız.Tecrübeli ve uzman ekibimizle paydasınız olmak,mali müşavirlik,denetim,muhasebe alanlarında kapsamlı hizmet sunmak ,sundugumuz bu hizmeti en kaliteli ve güvenilir sekilde sunmak temel noktamızdır.

 

Yandex.Metrica